۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين -
22:3:15
ویژه همکاران | English
 
اخبار و مقالات
تقدیر از کارکنان نمونه گروه تست لوازم اندازه گیری شرکت نویان بهینه

تاریخ ایجاد   پنجشنبه 07 آذر 1392  تعدادمشاهده  2189 بازگشت

 

 در تاریخ ۶/۹/۱۳۹۲ جلسه تقدیر از کارکنان نمونه گروه تست و بازرسی لوازم اندازه گیری پرسنل شرکت نویان بهینه با حضور آقای مهندس نجفی نیا مدیر محترم لوازم اندازه گیری شرکت توزیع نیروی برق مشهد، کارشناسان محترم متبوعه، مهندس ذوالفقاری ریاست هیئت مدیره و مهندس شیبانی فر معاون طراحی و مهندسی شرکت نویان بهینه در محل اتاق همایش‌های این شرکت برگزار گردید.

 

در این جلسه پس از استماع سخنان مدیر محترم لوازم اندازه گیری شرکت توزیع برق مشهد، ریاست هیئت مدیره شرکت به بیان و تشریح لزوم برگزاری و تداوم این جلسات پرداخت و صداقت در کار، درستکاری و رعایت اصول ایمنی و فنی را اصلی‌ترین نکات کار در این مجموعه دانست.

 

سپس آقای مهندس شیبانی فر معاون طراحی و مهندسی شرکت نیز به عنوان مدیر مستقیم این گروه به بیان پاره ای از شیوه ارزیابی کیفی پرسنل پرداخت. این جلسه با معرفی نفرات برتر و نمونه گروه به پایان رسید که به موجب آن از آقای مهندس بهنام ابراهیمی به عنوان سرپرست تقدیر به عمل آمد و هدیه ای به رسم سپاس تقدیم ایشان گردید. سپس آقایان علی توسلی، ابراهیم تازیکی، حسین استوار و مجتبی ملکی به ترتیب مورد تقدیر قرار گرفته و هدایایی را دریافت نمودند.

 

 خاطر نشان می‌گردد این جلسات با هدف ارتقاء سطح کیفی پروژه و ایجاد انگیزه در پرسنل برگزار گردیده امید است به صورت مدون ادامه داشته باشد.

 

 

روابط عمومی وامور بین الملل 


نظرات در مورد:تقدیر از کارکنان نمونه گروه تست لوازم اندازه گیری شرکت نویان بهینه

نام شما:
نظر شما:
افزودن نظر