۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين -
22:34:25
ویژه همکاران | English
 
اخبار و مقالات
بازدید مدیر عامل و معاونین محترم شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد از دفتر جدید شرکت نویان بهینه

تاریخ ایجاد   سه شنبه 06 اسفند 1392  تعدادمشاهده  2577 بازگشت

 پس از افتتاح و آغاز به کار دفتر جدید شرکت نویان بهینه، مدیران شرکت مفتخر به حضور مدیر عامل و معاونین محترم شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد شدند. این بازدید در ساعت 11 صبح مورخ شنبه 26 بهمن ماه  در محل سالن همایش دفتر جدید شرکت برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس تقوائی مدیر عامل شرکت نویان بهینه با ایراد سخنانی، به جمع حاضر خیر مقدم گفته و خرسندی خود را از حضور بزرگواران اعلام و ابزار داشتند.
سپس آقای مهندس مزاری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت سخنانی را پیرامون روند کار و اهداف شرکت بیان فرمودند. بعد از آن جناب آقای مهندس اعتمادرضایی مدیر محترم توزیع شرکت نویان بهینه راجع به برنامه ها و توانمندیهای شرکت در حوزه مربوطه سخنانی را بیان فرمودند.
آقای مهندس ذوالفقاری به عنوان رئیس هیئت مدیره ضمن عرض خیر مقدم به حضار، به تشریح فعالیتهای شرکت در حوزه توزیع پرداختند و گزارشی تصویری از کار و فعالیتهایی که در حوزه های مختلف بازرسی لوازم اندازه گیری طی چهار سال گذشته انجام گرفته ارائه نمودند.
در پایان جناب آقای مهندس سعیدی مدیر عامل محترم شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد ضمن تقدیر از مدیران و پرسنل شرکت نویان بهینه از عملکرد این شرکت ابراز رضایت و خرسندی نمودند و دستورات و راهنماییهای ارزنده ای را جهت ارتقاء فعالییتها به جمع حاضر ایراد فرمودند.
پس از اتمام جلسه حضار از گروهها و تجهیزات آماده شده در پروژه های بازرسی تکفازو سه فاز بازدید به عمل آوردند.
 
 
 

نظرات در مورد:بازدید مدیر عامل و معاونین محترم شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد از دفتر جدید شرکت نویان بهینه

نام شما:
نظر شما:
افزودن نظر